Pozice: psycholog/psycholožka - Mojra.cz

Typ inzerátu:Nabídka
Kategorie:Práce
Vloženo:11.01.2019
Telefon:731 226 690
E-mail:poradna@mojra.cz
Místo práce: práce z domova
Doba zaměstnání: ihned
Nabízený plat: 1 000 – 30 000 Kč
Druh pracovního poměru: DPP/OSVČ
Směnnost: flexibilní pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: vysokoškolské
Detail o pracovní činnosti: Mojra.cz je první online psychologická poradna v naší republice,
která poskytuje psychologické poradenství pro klienty přes Skype, WhatsApp a Viber, či
formou telefonních hovorů. Nabízíme psychologům možnost přivydělat si z pohodlí domova
společně s komplexní péčí. Poppřípadě si vyplnit volný čas mezi vámi
objednanými klienty ve vaší poradně. Zajištujeme veškerou administraci,
reklamu, objednávkový kalendář. Pokud tedy máte zájem o další příjem do rodinného
rozpočtu, neváhejte a napište nám.
Náplň práce: poskytování psychologického poradenství a terapie prostřednictvím hovorů po
Skypu, WhatsAppu, Viberu a telefonu.
Požadujeme: VŠ vzdělání, jednooborová psychologie
sebezkušenostní výcvik výhodou
chuť učit se novým věcem
flexibilitu
základní znalost práce s PC a smartphonem
Sdílejte na Facebooku
©2014-2019 INZERCE-TESIN.CZ | Podmínky inzerce | Kontakt